bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 1964

[FOTO] Kraksa na krajowej jedynce w Pszczynie. Duże utrudnienia w ruchu!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 4 września kilka minut przed godziną 21:00 na trasie krajowej nr 1 w Pszczynie. Kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu z ulicą Męczenników Oświęcimskich. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Wstępnie wiadomo, że w zderzeniu Mercedesa i Volvo jedna osoba została ranna. Policjanci z pszczyńskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Któryś z kierowców przejechał na czerwonym świetle, ale żaden nie przyznaje się do winy.

Do czasu zakończenia czynności śledczych droga w stronę Bielska-Białej będzie zablokowana. Policjanci zorganizowali prowizoryczny objazd, którym można ominąć zablokowany fragment drogi. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 22:30.

Około godziny 21:30 doszło do kolnej kolizji na pasie w stronę Bielska-Białej. Tuż przed skrzyżowaniem litewski kierowca ciężarówki, podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu osobowego. Uczestnicy zjechali na pobliski parking, gdzie oczekują na przyjazd patrolu.

Kraksa na krajowej jedynce w Pszczynie · fot. pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.