bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 września 2018
  • wyświetleń: 4767

[FOTO] Samochód po zderzeniu wpadł do wykopu na ul. Krakowskiej

Dziś po godzinie 11.00 na ulicy Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Łukasińskiego doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich na skutek uderzenia wpadł do wykopu. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Kierująca Alfą Romeo, która podróżowała wraz z mężem i około 3-letnim dzieckiem, wyjeżdżała z terenu posesji na ulicę Krakowską. Widoczność była mocno ograniczona przez zaparkowane pojazdy z budowy. W momencie, gdy uznała, że droga jest wolna włączyła się do ruchu. Na jej nieszczęście w górę ulicy Krakowskiej poruszał się samochód marki Audi. Doszło do zderzenia obu pojazdów, czego efektem było osunięcie się Alfy Romeo do wykopu budowlanego.

Kierująca i pasażerowie Alfy Romeo upuścili pojazd z pomocą świadków i pracowników pobliskiej budowy. Nikomu nic groźnego się nie stało, ale na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Lekarz profilaktycznie przebadał uczestników. Patrol policji sporządził dokumentację kolizji drogowej, która zakończyła się zwykłym mandatem. W czasie wyciągania samochodu z wykopu, ulica Krakowska była zablokowana przez około 40 minut.

W sytuacji, gdy włączając się do ruchu mamy ograniczoną widoczność, warto poprosić o pomoc pasażera lub kogoś będącego w pobliżu. Wyjazd "na czuja" może się źle skończyć.

Samochód po zderzeniu wpadł do wykopu na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.