bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 7816

[FOTO] Śmiertelny wypadek na ul. Pszczyńskiej w Górze. Nie żyje kierowca Opla

W niedzielę, 9 września około godziny 12.00 na ulicy Pszczyńskiej w Górze doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć poniósł 77-letni kierowca Opla Astry.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 77-letni mężczyzna kierujący Oplem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na ulicę Pszczyńską i zderzył się Hondą Civic. Siła uderzenia była potężna. Mimo trwającej blisko godzinę reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych kierującego Oplem. Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali otoczeni niezbędną opieką medyczną - ich życiu nic nie zagraża.

Na miejscu pracują policjanci z pszczyńskiej drogówki pod nadzorem prokuratury, którzy ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ulica Pszczyńska w Górze jest zablokowana. Zostały wytyczone objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00.

Śmiertelny wypadek na ul · fot. pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.