bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 września 2018
  • wyświetleń: 5095

[FOTO] Kraksa na obwodnicy Bielska-Białej. Samochód zapalił się po uderzeniu w bariery

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 września około godziny 19:40 na S-1 w Bielsku-Białej. W rejonie zjazdu na ulicę Krakowską samochód osobowy uderzył w barierę i zaczął się palić. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga w stronę Cieszyna i Katowic została zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kobieta kierująca Citroenem C3 z niewiadomych przyczyn utraciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w bariery energochłonne. Pod maską rozbitego samochodu pojawiły się płomienie, które błyskawicznie zostały stłumione za pomocą gaśnic samochodowych. Citroenem podróżowały dwie osoby. Mieszkańcom Częstochowy został udzielona pomoc medyczna. Kierująca będąca w zaawansowanej ciąży została przewieziona do szpitala na dodatkowe badania. Dokładne okoliczności zdarzenia badają policjanci z bielskiej drogówki.

Podczas interwencji służb oba pasy obwodnicy były zablokowane. Kierowcy jadący od strony Żywca utknęli w korku. Część kierowców zawracała na obwodnicy. Utrudnienia trwały przeszło godzinę. Policja prowadzi dalsze czynności w sprawie.

Kraksa na obwodnicy Bielska-Białej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.