bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 września 2018
  • wyświetleń: 1468

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przed przejściem dla pieszych. Jedna osoba w szpitalu

Do zdarzenia doszło we wtorek, 25 września około godziny 18:20 przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Na pasie prowadzącym w stronę Szczyrku zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zawinił kierowca Fiata Seicento, który nie zauważył, że jadący przed nim Peugeot 206 rozpoczął hamowanie przed przejściem dla pieszych. Doszło do zderzenia obu pojazdów, czego wynikiem był prawdopodobny uraz kręgosłupa u kierującej francuskim samochodem. Została ona przewieziona do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Początkowo sądzono, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, postanowił on przestawić samochód na pobliską ulicę Kustronia, by nie tamować ruchu.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, która może być potrzebna w przypadku, gdy obrażenia poszkodowanej okażą się poważne. W czasie czynności służb przez około 45 minut zablokowany był prawy pas ruchu prowadzący w stronę Szczyrku.

Zderzenie dwóch osobówek przed przejściem dla pieszych
fot. Bielskie Drogi


Zderzenie dwóch osobówek przed przejściem dla pieszych
fot. Bielskie Drogi


Zderzenie dwóch osobówek przed przejściem dla pieszych
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.