bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 września 2018
  • wyświetleń: 2523

[FOTO] Wypadek w Mnichu. Sprawczyni "wyprostowała" zakręt

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło w poniedziałek 24 września około godziny 18:40 w Mnichu przy ulicy Cieszyńskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zawiniła kierująca Hyundaiem. 52-latka poruszała się od strony Zaborza w stronę Mnicha. Na łuku drogi utraciła panowanie nad samochodem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając tym samym do zderzenia z Fiatem Punto.

Siła uderzenia była stosunkowo duża. 39-latka kierująca Fiatem ze względu na silny ból kręgosłupa nie mogła opuścić pojazdu o własnych siłach. Z pomocą strażaków została ewakuowana z pojazdu i przekazana załodze pogotowia ratunkowego. Obie panie są mieszkankami pow. cieszyńskiego.

Interweniowały cztery zastępy straży pożarnej (2x OSP Mnich i 2x JRG Skoczów), dwa patrole policji i zespół ratownictwa medycznego. Czynności związane z obsługą wypadku drogowego (tak wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie), trwały około półtorej godziny. W tym czasie kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Ostatecznie okazało się, że poszkodowana nie doznała ciężkich obrażeń ciała i policjanci zakończyli kolizję mandatem karnym.

Wypadek w Mnichu · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.