bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 września 2018
  • wyświetleń: 5523

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Landeku. Poważnie ranny 19-latek!

Do zdarzenia doszło w środę, 26 września około godziny 14:00 przy ulicy Strumieńskiej w Landeku. Motocyklista uderzył w przydrożne drzewo doznając poważnych obrażeń ciała. Sprawę wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki.

Ze wstępnych informacji uzyskanych przez portal Bielskie Drogi na miejscu zdarzenia wynika, że 19-latek kierujący motocyklem o pojemności 125 ccm, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Wszystko wskazuje na to, że chwilę wcześniej zderzył się on z Fiatem Ducato. Kierowca tego pojazdu włączał się do ruchu z ulicy Pszczelarskiej i najprawdopodobniej zajechał drogę motocykliście. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy doszło do kontaktu między samochodem i motocyklem.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole policji. Ranny nastolatek został przetransportowany do szpitala. Wstępnie wiadomo, że jego obrażenia są poważne. Doznał min. złamania otwartego nogi.

W czasie trwania akcji ratowniczej i późniejszych czynności policjantów z drogówki, ulica Strumieńska była nieprzejezdna. Zorganizowano objazd lokalnymi drogami. Ruch przywrócono chwilę przed godziną 16:00. Dalsze czynności w sprawie tego wypadku drogowego prowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Wypadek motocyklowy w Landeku · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.