bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 października 2018
  • wyświetleń: 3189

[FOTO] Poślizg zakończony groźną kraksą w Mazańcowicach. 3 osoby ranne

Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 października około godziny 14:00 w Mazańcowicach przy ulicy Komorowickiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawinił kierowca Peugeota, który wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Citroenem jadącym w przeciwnym kierunku. Siłą uderzenia była duża. Oba samochody zostały poważnie uszkodzone.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały służby ratunkowe: strażacy z OSP Mazańcowice, dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Uczestnicy opuścili pojazdy o własnych siłach. Wszystkie trzy osoby, które brały udział w zdarzeniu, zostały przewiezione do szpitala na badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W czasie czynności związanych z obsługą zdarzenia, ulica Komorowicka w Mazańcowicach była nieprzejezdna. Strażacy z lokalnej jednostki informowali kierowców w jaki sposób ominąć zamknięty fragment drogi. Utrudnienia trwały przeszło godzinę.

Poślizg zakończony groźną kraksą w Mazańcowicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.