bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 3156

[FOTO] Pożar auta dostawczego przy trasie S-52 w Bielsku-Białej

Do pożaru samochodu dostawczego doszło około godziny 19:00 przy trasie S-52 w Bielsku-Białej. Sytuacja ma miejsce na drodze technologicznej wzdłuż ekspresówki nieopodal hurtowni kwiatów "Róża". Na miejscu interweniowali strażacy.

Wstępnie wiadomo, że do pożaru doszło w trakcie jazdy. Kierowca dostawczego Iveco Daily zauważył, że coś niepokojącego dzieje się z samochodem. Gdy się zatrzymał komora silnika stanęła w płomieniach. W pobliżu nie było żadnych świadków, którzy mogliby użyczyć zdesperowanemu szoferowi gaśnicę.

Gdy na miejsce dotarli strażacy można było tylko dogasić wrak, który w międzyczasie spłonął doszczętnie. W czasie interwencji służb doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji - dym w znacznym stopniu ograniczył widzialność na drodze ekspresowej. Na szczęście nie doszło do żadnego groźnego zdarzenia drogowego.

Pożar auta dostawczego przy trasie S-52 w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.