bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 października 2018
  • wyświetleń: 6936

[FOTO] Tragedia na Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Nie żyje rowerzysta przejechany przez autobus!

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 października około godziny 15:50 w Czechowicach-Dziedzicach. Na rogu ulicy Traugutta i Kasprowicza rowerzysta został potrącony przez autobus prywatnego przewoźnika. 29-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, był ciągnięty przez pojazd kilkanaście metrów. Zginął na miejscu.

"Z ustaleń wynika, że 57-letni kierowca autobusu marki Mercedes, w czasie skrętu w prawo w ul. Kasprowicza, potrącił kierującego jednośladem, który jechał ścieżką rowerową" - informuje bielska policja w swoim oficjalnym komunikacie prasowym.

Świadkowie podjęli próbę reanimacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni i strażacy. Niestety podjęte działania okazały się nieskuteczne - lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Dokładne przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Czynności na miejscu zdarzenia trwały do późnych godzin wieczornych. W tym czasie ruch w obrębie skrzyżowania był znacznie utrudniony.

Tragedia na Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.