bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 października 2018
  • wyświetleń: 6503

[FOTO] Karambol na DK-1 w Pszczynie! Zderzyło się 8 samochodów

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 października około godziny 19:15 w Pszczynie na trasie DK-1. W rejonie zjazdu z obwodnicy, na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyło się osiem pojazdów. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga została zablokowana na ponad godzinę.

Okoliczności w dalszym ciągu ustalają policjanci z pszczyńskiej drogówki. Jak udało nam się dowiedzieć przebieg zdarzenia jest mocno skomplikowany. Najważniejszą informacją jest ta, że nikomu nic groźnego się nie stało. Do szpitala wprawdzie trafiła jedna osoba, ale była to kwestia profilaktyczna (poszkodowany niedawno przeszedł skomplikowaną operację i lekarz zadecydował o dokładnych badaniach).

Utrudnienia na trasie trwały ponad dwie godziny z czego przez ponad godzinę ruch był wstrzymany. Aktualnie trwa załadunek ostatniego pojazdu na lawetę i w ciągu kilkunastu minut ruch powinien zostać w pełni wznowiony (stan na godzinę 21:20).

Karambol na DK-1 w Pszczynie · fot. Bielskie Drogi / Pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.