bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 6 października 2018
  • wyświetleń: 7484

[FOTO] Motocyklista w poważnym stanie po czołowym zderzeniu w Ustroniu

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 października około godziny 11:30 w Ustroniu na ulicy 3-go Maja. Nieopodal miejscowego komisariatu, motocyklista zderzył się czołowo z dostawczym Nissanem.

Reklama

28-latek doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała min. złamanie otwarte kończyny dolnej z przemieszczeniem, oszkodzenie kręgosłupa i miednicy. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że jest on sprawcą wypadku. Najprawdopodobniej nie zdążył zakończyć manewru wyprzedzania i z pełną prędkością wjechał w przód samochodu dostawczego jadącego z przeciwka. Siła uderzenia była potężna.

Relacja świadków, z którymi mieliśmy możliwość porozmawiać na miejscu zdarzenia, wskazuje na stosunkowo dużą prędkość motocykla. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. W czasie akcji ratowniczej jak i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, droga była zablokowana. Utrudnienia trwały trzy godziny.

Motocyklista w poważnym stanie po czołowym zderzeniu w Ustroniu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.