bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 października 2018
  • wyświetleń: 36546

[FOTO] Makabryczny wypadek w Ochabach. Nie żyje 37-letnia kobieta. Dziecko walczy o życie!

Do zdarzenia doszło w wtorek, 9 października około godziny 16:30 w Ochabach Wielkich na trasie DK-81 (pow. cieszyński). Na pasie w stronę Skoczowa w okolicy stadniny koni dachował samochód osobowy.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że samochód marki Toyota prowadzony przez 37-letnią kobietę zjechał z drogi, uderzył w drzewo a następnie dachował. Razem z kierującą pojazdem podróżowała dwójka dzieci w wieku 7 i 10 lat.

Nikt w pojeździe nie miał zapiętych pasów!

Z relacji świadków wynika, że 37-latka i 7-letni chłopczyk wypadli z samochodu w trakcie dachowania. Mimo natychmiastowo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić życia kobiecie. 7-latek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z informacji jakie uzyskał portal Bielskie Drogi wynika, że maluch doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego i jego stan jest poważny. Lekarze walczą o jego życie. Starszy z chłopców również trafił do szpitala, ale jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku pracują policjanci z cieszyńskiej drogówki, technicy kryminalistyki oraz prokuratura. Trwają szeroko zakrojone czynności śledcze. Ruch odbywa się płynnie lewym pasem ruchu. Niewielkie utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.

Zdjęcia: Dzięki uprzejmości zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Makabryczny wypadek w Ochabach
fot. KPP Cieszyn


Makabryczny wypadek w Ochabach
fot. KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.