bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 11 października 2018
  • wyświetleń: 4304

[FOTO] Dachowanie BMW na Michałowicza, dwie osoby ranne

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 października kilka minut przed godziną 23:00 przy ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej. Samochód osobowy marki BMW uderzył w drzewo a następnie dachował. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 23-letnia kobieta jadąc ulicą Michałowicza w stronę os. Słonecznego, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Pojazd przewrócił się na dach. Kierująca i jej 24-letni pasażer odnieśli obrażenia ciała. Zostali otoczeni opieką medyczną - ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierująca tłumaczyła się, że spojrzała na chwilę na nawigację i "stało się". Nawet chwila dekoncentracji za kierownicą może skończyć się fatalnie. Policjanci prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego. Ulica Michałowicza jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut (stan na godzinę 23:40).

Dachowanie BMW na Michałowicza, dwie osoby ranne · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.