bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 października 2018
  • wyświetleń: 16120

[FOTO] Wypadek motocyklowy na felernym skrzyżowaniu

Do zdarzenia doszło w piątek, 12 października około godziny 15:00 w Ustroniu na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Kozakowicką. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że motocyklista poruszał się drogą wojewódzką w stronę Wisły. Kierujący Audi A6 włączając się do ruchu z ulicy Kozakowickiej, wymusił pierwszeństwo na jednośladzie. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierujący jednośladem odniósł obrażenia ciała, które już na wstępie kwalifikują to zdarzenie jako wypadek drogowy (min. złamanie nogi). Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Został przetransportowany do szpitala, gdzie zajmą się nim lekarze.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki pracują na skrzyżowaniu. Trwa wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku. Zablokowany jest lewy pas ruchu w stronę Skoczowa. Problemy czekają również na kierowców przecinających drogę wojewódzką. Utrudnienia mogą potrwać ponad godzinę (stan na godz 15:55).

Wypadek motocyklowy na felernym skrzyżowaniu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.