bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 2248

[FOTO] Potrącenie rowerzysty na os. Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej

Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 października około godziny 15:10 na skrzyżowaniu Spółdzielców i Tańskiego w Bielsku-Białej. W obrębie skrzyżowania rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że mężczyzna kierujący Fiatem Punto poruszał się ulicą Spółdzielców. W momencie gdy skręcał w lewo, zderzył się z rowerzystą jadącym w przeciwnym kierunku. Siła uderzenia była dość spora. W samochodzie została wybita szyba i uszkodzony słupek drzwi.

Cyklista odniósł obrażenia ciała, które na szczęście nie zagrażają jego życiu. Został otoczony fachową opieką ratowników medycznych. Wstępna kwalifikacja zdarzenia to kolizja drogowa, która najprawdopodobniej zostanie zakończona mandatem. Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki. W obrębie skrzyżowania Spółdzielców i Tańskiego występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Potrącenie rowerzysty na os · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.