bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 2343

[FOTO] Potrącenie w Jasienicy: pijany mężczyzna zatoczył się wprost pod przejeżdzający samochód

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 września około godziny 21:00 w Jasienicy przy ulicy Strumieńskiej. Kompletnie pijany mężczyzna zatoczył się z chodnika bezpośrednio pod koła przejeżdżającego pojazdu. Ranny trafił do szpitala.

Pierwsze badanie pieszego za pomocą alkomatu, dało wynik około dwóch promili. Mężczyzna z obrażeniami ciała min. podejrzeniem złamania nogi, trafił karetką do szpitala. Kierującej i podróżującemu z nią dziecku nic się nie stało. Jak relacjonował świadek, potrącenie miało miejsce w okolicy przejścia dla pieszych, ale nie bezpośrednio na nim. Mężczyzna idący chwiejnym krokiem w pewnym momencie stracił równowagę i wszedł bezpośrednio pod koła samochodu.

Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego. Ruch na ulicy Strumieńskiej w Jasienicy odbywa się płynnie.

Potrącenie w Jasienicy: pijany mężczyzna zatoczył się wprost pod przejeżdzający samochód · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.