bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 3094

[FOTO] Kolizja na Piastowskiej: sprawca uciekł, zareagował świadek

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 października około godziny 15:45 w Bielsku-Białej przy ulicy Piastowskiej. Na jezdni w stronę Hulanki w rejonie skrzyżowania z ulicą Krasińskiego, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierowca Fiata Cinquecento najechał na tył Skody Octavii poruszającej się w tym samym kierunku. Sprawca zdarzenia uciekł pieszo.

Świadek, który widział całą sytuację rozpoznał sprawcę jako swojego znajomego. O swoich spostrzeżeniach powiadomił portal Bielskie Drogi, prosząc o przekazanie informacji policji, jednocześnie zachowując prawo do pełnej anonimowości. Redakcja niezwłocznie przekazała uzyskane informacje do organów ścigania. To przyczyniło się do schwytania 40-letniego sprawcy, który w momencie zatrzymania wydmuchał ponad 2,5 promila.

W czasie czynności służb przy ulicy Piastowskiej ruch był znacznie utrudniony. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Kolizja na Piastowskiej: sprawca uciekł, zareagował świadek · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.