bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 4681

[FOTO] Policyjny pościg za 18-latkiem zakończony kolizją. W samochodzie były narkotyki!

Nawet do 5 lat więzienia grozi 18-letniemu mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Sprawca, uciekając przed policyjnym pościgiem, łamał po drodze wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego i stwarzał poważne zagrożenie dla innych. Doprowadził do kolizji z Renaultem. Policyjni wywiadowcy zatrzymali uciekiniera. W jego samochodzie odnaleźli amfetaminę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:30 w Bielsku-Białej. Policyjni wywiadowcy usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego Audi. Sprawca nie zatrzymał się, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg za uciekinierem, który łamał po drodze wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego i stwarzał poważne zagrożenie bezpieczeństwa. Na bielskiej ul. Żywieckie Przedmieście, kierujący audi doprowadził do kolizji z renaultem i wjechał w przydrożne ogrodzenie. Porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Chwilę później był już w rękach policjantów. W jego samochodzie mundurowi odnaleźli amfetaminę.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków i niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce prokuratura i sąd.

Policyjny pościg za 18-latkiem zakończony kolizją · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.