bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 października 2018
  • wyświetleń: 4671

[FOTO] W ciemnościach siedział na drodze. Został potrącony. Jest w ciężkim stanie

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 października kilkanaście minut przed godziną 20:00 w Międzyrzeczu Dolnym przy ulicy Wapienickiej. Potrącony mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 46-letni kierujący Oplem, potrącił 64-letniego mężczyznę siedzącego na jezdni. Było ciemno, padał deszcz. Droga nie była dostatecznie oświetlona (są latarnie uliczne, ale w dużej odległości od siebie - przyp. red.). Do zdarzenia doszło w momencie, gdy pieszy zamierzał wstać z jezdni. Doznał on ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała.

Pierwsze ustalenia wskazują na to, że kierowca poruszał się w sposób prawidłowy. Był trzeźwy. Nie wiadomo natomiast czy trzeźwy był pieszy. Ze względu na obrażenia ciała i zagrożenie życia nie było możliwości przeprowadzenia badania trzeźwości. Mężczyzna po przyjeździe do szpitala, natychmiast trafił na stół operacyjny. Została mu pobrana krew do analizy. Nieoficjalnie wiadomo, że od rannego była wyczuwalna silna woń alkoholu.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowe. W czasie trwania czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Wapienickiej w Międzyrzeczu Dolnym był zablokowany.

W ciemnościach siedział na drodze
fot. czytelnik


W ciemnościach siedział na drodze
fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.