bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 października 2018
  • wyświetleń: 21865

[FOTO] Śmiertelny wypadek na S-1 w Wieprzu koło Żywca

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 października około godziny 21:00 na S-1 w powiecie Żywieckim. Pomiędzy Żywcem, a Przybędzą w okolicy miejscowości Wieprz, zderzyły się cztery samochody osobowe.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem Renault Megane, 34-letni mieszkaniec Siewierza, podczas manewru wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym Fiatem Seicento. 42-letnia mieszkanka naszego powiatu, kierująca Fiatem, poniosła śmierć na miejscu. Kierowca Renault i jego 24-letnia pasażerka, z obrażeniami ciała trafili do szpitala - informuje serwis Żywiec112.

W zdarzeniu brały udział jeszcze dwa pojazdy. Pierwszy z nich to Honda Civic, której kierowca jechał za Renault Megane i po czołowym zderzeniu, które miało miejsce przed jego maską, nie wyhamował i najechał na tył Renault. Fiat Seicento siłą odrzutu zahaczył jeszcze o Volkswagena Polo.

Na miejscu trwają czynności dochodzeniowo-śledcze policji i prokuratury. Trasa ekspresowa S-1 jest zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin nocnych.

Śmiertelny wypadek na S-1 w Wieprzu koło Żywca · fot. czytelnik

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.