bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 października 2018
  • wyświetleń: 10888

[FOTO] Śmierć przy zaporze w Porąbce. Nie żyje 69-letni kierowca

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 października około godziny 9:00 w Porąbce przy ulicy Żywieckiej. Służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku samochodowym z udziałem jednego pojazdu. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca nie daje oznak życia i na miejscu trwa reanimacja prowadzona przez świadków zdarzenia.

Strażacy i ratownicy przejęli czynności medyczne od świadków i kontynuowali akcję reanimacyjną przez ponad godzinę. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych 69-letniego mieszkańca Międzybrodzia Bialskiego, który kierował Suzuki Vitara.

Wstępnie wiadomo, że śmierć mogła nastąpić na skutek zawału serca, a uderzenie auta w pobocze i drzewo było następstwem utraty przytomności. Pojazd nie jest mocno uszkodzony. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Niewykluczone, że w czynnościach weźmie udział prokurator.

Ulica Żywiecka w Porąbce może być zablokowana przez kilka godzin!

Śmierć przy zaporze w Porąbce
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.