bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 4 listopada 2018
  • 8 listopada 2018
  • wyświetleń: 37405

[FOTO] Nocna tragedia na Leszczyńskiej. Samochód uderzył w drzewo. Nie żyją dwie osoby!

W niedzielę, 4 listopada około godziny 4:30 przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na wysokości posesji nr 33 samochód osobowy marki Volkswagen Golf typ VI wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Pomoc zjawiła się błyskawicznie. Do pobliskiej jednostki JRG-1 jest zaledwie kilkaset metrów. To właśnie tam stacjonuje również zespół ratownictwa medycznego. Żeby wydobyć poszkodowanych ze zmiażdżonego wraku niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych. Mimo wysiłków ratowników i około godzinnej reanimacji, nie udało się uratować życia 22-letniego mężczyzny. To on prowadził Volkswagena Golfa. Drugi uczestnik wypadku, 23-letni mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze walczyli o jego życie.

Pasażer zmarł we wtorek wieczorem. Te smutne informacje potwiedziła nam podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, wyjaśniają bielscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Poszukiwani są świadkowie tego wypadku, których prosi się o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Nocna tragedia na Leszczyńskiej · fot. Tomasz S. / Marcin W.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.