bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 listopada 2018
  • wyświetleń: 3185

[FOTO] Pijany pieszy zatoczył się pod samochód na przejściu dla pieszych

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 listopada około godziny 15:20 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę os. Karpackiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Kustronia, samochód osobowy potrącił pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. Potrącony mężczyzna był pijany.

Z ustaleń policjantów wynika, że 69-letni mężczyzna wtargnął na przejście dla pieszych z lewej strony, patrząc z perspektywy kierunku ruchu pojazdów. W tym samym miejscu na przejście dla pieszych wjechała 75-letnia kobieta kierująca Fiatem Panda. Doszło do potrącenia.

Mężczyzna próbował uciekać, ale powstrzymali go świadkowie. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Potrącony nie doznał żadnych obrażeń ciała i pozostał na miejscu zdarzenia. Wynik badania jego trzeźwości to ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci uznali go winnym spowodowania kolizji. Został ukarany mandatem karnym.

Pijany pieszy zatoczył się pod samochód na przejściu dla pieszych
fot. Bielskie Drogi


Pijany pieszy zatoczył się pod samochód na przejściu dla pieszych
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.