bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 4036

[FOTO] Zderzenie dwóch aut na krajówce w Goczałkowicach-Zdroju

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę, około godziny 9:00 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Na jezdni prowadzącej w stronę Pszczyny występowały spore utrudnienia w ruchu.

Zawinił kierowca Skody Octavii, który nie zauważył początku korka i najechał na tył stojącego Volkswagena Tiguana. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i policjanci z pszczyńskiej drogówki. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników medycznych. Zadecydowano, że dziecko podróżujące wraz z matką Volkswagenem, musi zostać dodatkowo przebadane w szpitalu. W związku z tym policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego. Te czynności trwały ponad godzinę.

Lewy pas ruchu w stronę Pszczyny był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się około godziny 11:00, ponieważ uszkodzone samochody musiały zostać odholowane przez pomoc drogową.

W szczytowym momencie korek miał około 5 kilometrów i kończył się w okolicach skrzyżowania z ulicą Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowcy jadący od strony Bielska-Białej w stronę Pszczyny, musieli liczyć się około 45-minutowym opóźnieniem.

Zderzenie dwóch aut na krajówce w Goczałkowicach-Zdroju · fot. nadesłane przez czytelnika / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.