bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 39384

[FOTO] Potrącenie w Strumieniu. Nie żyje 69-letnia kobieta. Kierowca musiał uciekać!

Do zdarzenia doszło w środę, 7 listopada około godziny 14:45 w Strumieniu przy ulicy Brodeckiego. Na prostym odcinku drogi samochód osobowy potrącił 69-letnią mieszkanę Strumienia.

69-letnia kobieta, mieszkanka miasta, zostala potracona przez kierującego Fiatem 51-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Kobieta pomimo reanimacji zmarła na miejscu zdarzenia. Do potrącenia doszlo w momencie , gdy wychodziła z terenu posesji na drogę. Na miejscu pracował prokurator. Kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Okoliczności tego zdarzenia będzie wyjaśniać policyjne dochodzenie.

W trakcie akcji ratowniczej doszło do bardzo nietypowego incydentu. Na kierowcę samochodu osobowego rzucił się mężczyzna, który najprawdopodobniej jest spokrewniony z ranną. Mężczyzna grożąc kierowcy pozbawieniem życia zaczął go gonić. Sytuację opanowali strażacy, którzy ujęli agresora i ostudzili jego zapędy.

Potrącenie w Strumieniu · fot. Borsuk

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.