bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 listopada 2018
  • wyświetleń: 1761

[FOTO] Kraksa na Warszawskiej. Uczestnicy mieli dużo szczęścia!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 15 listopada około godziny 20:00 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Poligonową samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Interweniowali strażacy z OSP Komorowice Śląskie, jeden zastęp z JRG-1 w Bielsku-Białej i patrol bielskiej drogówki. Kierowcy jadący w stronę Katowic musieli uzbroić się w cierpliwość.

Oba pojazdy poruszały się w stronę centrum Bielska-Białej. Zawinił kierowca samochodu ciężarowego, który zahaczył o tył Forda Focusa w czasie zmiany pasa ruchu. Wytrącony z toru jazdy samochód osobowy wypadł na pasy prowadzące w stronę Katowic i zakończył podróż w rowie. Na szczęście w tym czasie nie nadjechał żaden pojazd z przeciwnego kierunku. Nikomu nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

W czasie interwencji służb zablokowany był prawy pas ruchu prowadzący w stronę Katowic. Podczas wyciągania samochodu z rowu na lawetę, kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość. Droga ze względów bezpieczeństwa musiała zostać na chwilę zamknięta. Utrudnienia trwały około 45 minut.

Kraksa na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.