bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 listopada 2018
  • wyświetleń: 4004

[FOTO] Czołówka na Hałcnowskiej. Pijany sprawca uciekł pieszo!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 15 listopada około godziny 20:20 na ulicy Hałcnowskiej w Bielsku-Białej. Kierowca Volkswagena Golfa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Hondą Civic. Sprawca uciekł pieszo w pobliskie zarośla. Daleko nie zaszedł.

Na miejscu natychmiast pojawił się patrol policji. Sprawca tak się śpieszył, że zapomniał z samochodu swoich dokumentów. Jego personalia były więc znane i zanim zdołał dotrzeć do miejsca zamieszkania, przejął go patrol kryminalnych. Jak się okazało wcześniej pił alkohol. Został przewieziony na komisariat celem złożenia zeznań i przebadania na stacjonarnym alkomacie.

Policjanci sporządzili dokumentację, która trafi przed oblicze sądu. Przez kilkadziesiąt minut ulica Hałcnowska była nieprzejedna. Kilka autobusów "wypadło z kursu" i pasażerowie musieli oczekiwać na udrożnienie drogi lub kontynuować podróż pieszo.

Na miejscu trwają czynności śledczych (stan na godzinę 21:50). Ruch odbywa się wahadłowo.

Czołówka na Hałcnowskiej
fot. Bielskie Drogi


Czołówka na Hałcnowskiej
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.