bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 listopada 2018
  • wyświetleń: 7001

[FOTO] Pościg ulicami miasta. Kierowca uciekł. Trwa obława!

Do policyjnego pościgu doszło w sobotni wieczór na ulicach Bielska-Białej. Kierowca Audi A4 na prudnickich numerach rejestracyjnych nie zatrzymał się do kontroli w rejonie ulicy Łagodnej i uciekał przez kilkanaście kilometrów. W Międzyrzeczu Górnym porzucił pojazd i uciekł pieszo. Trwa policyjna obława w regionie.

Z relacji świadków wynika, że uciekinier dojechał ulicą Żywiecką do węzła Mikuszowice, skąd trasą S-1 dojechał do Wapienicy i dalej do Międzyrzecza Górnego, gdzie porzucił pojazd i uciekł pieszo. Kierowca miał się poruszać z ogromną prędkością i próbować spychać z jezdni radiowozy.

Do redakcji portalu Bielskie Drogi, jeszcze w czasie trwania pościgu wpłynęła informacja, że na ulicy Żywieckiej doszło do kolizji z udziałem radiowozu. Na ten moment ta informacja nie została potwierdzona przez oficjalne źródło.

Na miejscu trwają czynności śledczych - ruch odbywa się wahadłowo. Pojazd zostanie poddany szczegółowym badaniom z udziałem technika kryminalistyki. W akcji poszukiwawczej biorą udział znaczne siły policji. Zaangażowano min. psy tropiące.

Pościg ulicami miasta · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.