bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 listopada 2018
  • wyświetleń: 6795

[FOTO] Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej. "Maluszek" pójdzie do kasacji

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 listopada około godziny 12:30 na S-52 w Bielsku-Białej. Na jezdni prowadzącej w stronę Cieszyna, w rejonie zjazdu do C.H. Auchan, zderzyły się dwa samochody: Renault Master i Fiat 126p. Interweniował patrol drogówki i strażacy.

Wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca dostawczego Renault, który najechał na tył Fiata. Siła uderzenia spowodowała, że "Maluszek" obrócił się o 180 stopni i zahaczył o bariery energochłonne. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z obu pojazdów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na miejscu pracują policjanci z drogówki, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Kierowcy jadący w stronę Cieszyna muszą uzbroić się w cierpliwość. W związku z kolizją i wyciekiem płynów eksploatacyjnych, konieczne było całkowite zamknięcie drogi. Objazd został poprowadzony przez pobliski wiadukt. Trzeba liczyć się z około 20-minutowym opóźnieniem na trasie! (stan na godzinę 13:10). Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:00, ponieważ na miejsce dopiero udają się lawety pomocy drogowej.

Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej · fot. Matys

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.