bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 listopada 2018
  • wyświetleń: 1980

[FOTO] Kraksa na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskiego

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 listopada około godziny 19:00 na skrzyżowaniu Komorowickiej i Piłsudskiego w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Zawiniła kierująca Fordem, która w wyniku nieprawidłowego manewru skrętu w lewo, wymusiła pierwszeństwo na kierowca Renaulta. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazdy uległy znacznym uszkodzeniom. Nie było możliwości zepchnięcia ich ze środka skrzyżowania.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Wstępne informacje mówiły o kilku osobach rannych, jednak finalnie nikt nie trafił do szpitala. Ratownicy medyczni udzielili uczestnikom pomocy medycznej na miejscu zdarzenia.

Oba pojazdy zostały odholowane przez lawety pomocy drogowej. Zdarzenie zostało zakwalifiowane jako kolizja drogowa, którą zakończono mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Komorowickiej trwały blisko godzinę.

Kraksa na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskiego · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.