bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 listopada 2018
  • wyświetleń: 3730

[FOTO] Szklanka na bielskich drogach! Apelujemy o ostrożność!

We wtorkowy poranek wiele dróg w Bielsku-Białej i okolicach było oblodzonych. Odnotowano kilkanaście kolizji drogowych! Tylko na ulicy Skarpowej i Dębowiec uszkodzonych zostało ponad dziesięć samochodów. Apelujemy o ostrożną jazdę!

Niebezpiecznie jest zwłaszcza na bocznych i mniej uczęszczanych ulicach. Doszło już do kilkunastu zdarzeń drogowych. Najgorsza sytuacja jest w rejonie bielskiej Kamienicy. Na ul. Dębowiec i Skarpowej w ciągu przeszło godziny, doszło do ponad dziesięciu kolizji. Samochody wpadają na siebie wzajemnie, koszą znaki drogowe i przewracają kosze na śmieci. Na miejsce tuż po godzinie 8:00 dotarł patrol drogówki. Funkcjonariusze ze względów bezpieczeństwa zamknęli drogę i w dalszym ciągu oczekują na przyjazd piaskarek (stan na godzinę 9:20).

Wszystkie główne drogi w mieście są w pełni przejezdne. Zostały wcześniej przesypane solą drogową. Podobnie jest na drogach ekspresowych wokół miasta, gdzie warunki do jazdy są przyzwoite. Najwidoczniej drogowcy nie zdążyli dotrzeć na boczne i rzadziej uczęszczane ulice. Podobnie jak w rejonie Kamienicy, wyglądały osiedlowe drogi choćby Lipnika i Straconki. Do kierowców apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do szybko zmieniających się warunków drogowych!

Szklanka na bielskich drogach · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.