bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 grudnia 2016
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 139

29.12.2016 godzina 17:00...

29.12.2016 godzina 17:00

Kilka ważnych informacji dotyczących dalszych losów strony Bielskie Drogi jak i aplikacji na smartfony.

Aktualnie firma Efabryka z Bielska-Białej jest w trakcie tworzenia strony http://www.bielskiedrogi.pl, która będzie dawała nowe możliwości, których do tej pory nie doczekaliśmy się od Facebooka. Strona powinna ruszyć do końca przyszłego miesiąca. Co do dokładnych możliwości jakie da nam częściowe przeniesienie się z Facebooka na WWW będziemy jeszcze pisać. Na razie wrzucamy zdjęcie wstępnego zarysu graficznego nowej strony.

Co z aplikacją? Nie mamy dobrych wieści :/
Aktualnie naszej aplikacji Bielskie Drogi nie można znaleźć w sklepie dla telefonów z system iOS. Firma The Masters, która do tej pory zajmowała się aplikacją przebranżowiła się na zupełnie inny rodzaj działalności i całkowicie rezygnują z obsługi systemów na platformy mobilne, a co za tym idzie rezygnują również z płatności w sklepach Play za możliwość dodawania aplikacji do sklepu (kilkaset euro rocznie). Tak więc aplikacja na iOS zniknęła, a niebawem zniknie również aplikacja dla systemu Android :/

Nie udało się nam znaleźć firmy, która ma możliwość (lub chęci) dodać aplikację do sklepów pod swoimi skrzydłami, a tym bardziej znaleźć firmy która rozbuduje istniejącą aplikację na dotychczasowych zasadach tak jak to było z firmą The Masters - czyli pro bono.

Uprzedzając Wasze pytania informujemy, że wgranie aplikacji na jakikolwiek inny serwer nie jest najmniejszym problemem ale nic to nie da. Wasze telefony są tak skonstruowane przez twórców, że nie ma możliwości instalować aplikacji z niezaufanego źródła (czyli z poza oficjalnego sklepu Play).

Koszt rozbudowy aplikacji to kilka ładnych tysięcy złotych, więc bardzo ciężko kogokolwiek znaleźć. Jeśli tą wiadomość czyta ktoś kto chciałby zadziałać w tym temacie to prosimy o kontakt - zapewniamy reklamę dla firmy, która podejmie się dalszego działania z aplikacją na zasadach pro bono.

Na dzień dzisiejszy sprawa aplikacja utknęła w martwym punkcie. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o pieniądze.

********************************************************

Co do tematu naklejek o które ciągle pytacie:

- konkurs z wlepkami: ruszamy początkiem przyszłego roku i w dalszym ciągu szukamy firm chętnych do sponsoringu w zabawie.
- co do samych wlepek: aktualnie czekamy na nową dostawę z drukarni Limon - reklama | fotografia. Przewidywany termin to własnie początek przyszłego roku, więc w niektórych punktach może brakować naklejek. Poinformujemy o nowej dostawie.

********************************************************

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału YouTube pod adresem: http://www.youtube.com/c/BielskieDrogi
Jeśli macie ciekawy film, którym chcielibyście się podzielić z innymi to prosimy o kontakt przez PW na stronie.

Zachęcamy również do zaglądania na nasze pod strony lokalne:
Pszczyna i okolice - informacje drogowe
Żywiec i okolice - informacje drogowe
Cieszyn i okolice - informacje drogowe

********************************************************

Chcecie zgłosić informację o utrudnieniach to zapraszamy do kontaktu przez prywatną wiadomość lub SMS/MMS pod nr. 518-176-078 (tylko wiadomość - pod podany numer nie da się zadzwonić).

********************************************************

Jakiś czas temu uruchomiliśmy dodatkowy kanał w postaci konta Instagram. Jeśli chcecie nas obserwować to wbijajcie na linka:
https://www.instagram.com/bielskiedrogi/
Informacji drogowych tam nie będzie, ale od czasu do czasu pojawi się coś ciekawego z życia prywatnego ekipy Bielskich Dróg.

Pozdrawiamy
Załoga Bielskie Drogi

29

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.