bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 grudnia 2016
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 97

29.12.2016 godzina 15:34...

Reklama

29.12.2016 godzina 15:34

Pisarzowice ul. Kęcka - droga całkowicie zablokowana. Kilka osób rannych. Wszystkie służby na miejscu. Zawinił Golf w którym jechało kilku pijanych mężczyzn (nikt się nie przyznał do prowadzenia auta). Co ciekawe poszkodowany w zdarzeniu kierowca Volvo prawdopodobnie również jest pod wpływem (informacje nieoficjalne).

[AKTUALIZACJA 18:40] Oficjalny komunikat służb odnośnie wypadku: "Po godzinie 15:00 kierujący volkswagenem na łuku ulicy Kęckiej zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym mercedesem. Kierowca znajdującego się za volkswagenem volvo, żeby uniknąć najechania na tył, odbił w prawo i wjechał w ogrodzenie posesji. Sprawca zdarzenia miał 0,4 promila alkoholu w organizmie, kierowca volvo odmówił poddania się badaniu alkomatem, zostanie mu pobrana krew do analizy. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafiły trzy osoby, dwie z volkswagena i kobieta podróżująca mercedesem"

My możemy dodać, że powołując się na jednego z ratowników zaopatrujacych ranneo kierowcę Volvo - była wyczuwalna woń alkoholu. Tak więc badanie krwi na 99% będzie tylko potwierdzeniem tej informacji.

Info: zbiorcze
Foto: Bielskie Drogi

29


29


29

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.