bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 listopada 2018
  • wyświetleń: 11138

[FOTO] Wypadek w Drogomyślu. Kierująca Audi staranowała pracowników malujących pasy!

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło w środę, 28 listopada około godziny 12:00 na DK-81 w Drogomyślu (pow. cieszyński). Zdarzenie miało miejsce na pasie ruchu prowadzącym w stronę Skoczowa.

Kierująca Audi A6 kobieta, prawdopodobnie podczas wyprzedzania pojazdów technicznych obsługi drogi, nieprawidłowo zmieniła pas ruchu i najechała na pojazd malujący pasy na drodze. Na pojeździe pracowało dwóch mężczyzn. Starszy z nich, 41-letni mieszkaniec Rudy Ślaskiej został przewieziony do szpitala. Drugi z mężczyzn nie wymagał hospitalizacji. 37-letnia mieszkanka gminy Suszec, która prowadziła samochód była trzeźwa i posiadała uprawnienia do kierowania pojazdem. W wyniku zdarzenia na jezdni rozlała się farba. Policja zakończyła już swoje czynności na miejscu. Okoliczności i przebieg wypadku wyjaśniać będzie cieszyński wydział kryminalny.

Na miejscu zderzenia nadal występować utrudnienia w ruchu. Potrwają do momentu usunięcia rozlanej farby z jezdni. Zwężono ruch do jednego pasa.

Policjanci z Cieszyna szukają świadków tego wypadku: Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8516281.

Wypadek w Drogomyślu · fot. Bielskie Drogi / KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.