bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 listopada 2018
  • wyświetleń: 11086

[FOTO] Dramat na przejściu przy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Nie żyje starsza kobieta!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 listopada około godziny 6:20 przy ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. W rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych została potrącona starsza kobieta. Mimo błyskawicznej reakcji świadków i późniejszych wysiłków ratowników medycznych, nie udało się jej uratować.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 38-letni kierujący Toyotą Avensis na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił 79-letnią kobietę. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej oraz wysiłków lekarzy i ratowników medycznych, kobieta zmarła.

Dokładne okoliczności tego wypadku badają teraz policjanci z drogówki. Na miejscu trwają szczegółowe oględziny z udziałem prokuratora oraz policyjnego technika kryminalistyki.

Na czas akcji ratowniczej ul. Traugutta w rejonie kościoła im. św. Barbary była zablokowana. W dalszym ciągu można spodziewać się sporych utrudnień w ruchu, które mogą potrwać do czasu zakończenia śledztwa.

Policjanci proszą świadków wypadku o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 55, nr alarmowy 112.

Dramat na przejściu przy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.