bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 16062

[FOTO] Karambol na S-52 w Bielsku-Białej. Kilkanaście rozbitych samochodów!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 grudnia około godziny 16:30 w Bielsku-Białej na trasie S-52. W kilku osobnych zdarzeniach drogowych uczestniczyło łącznie 13 samochodów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Interweniowały liczne służby ratunkowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają najprawdopodobniej do godzin wieczornych.

Wstępnie wiadomo, że wszystko zaczęło się od kierowcy dostawczego Volkswagena, który wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Z jego samochodu na jezdnię w obu kierunkach wysypały się butle z czynnikiem do napełniania klimatyzacji. Przejeżdżający kierowcy uderzali w butle i siebie wzajemnie. Łącznie na odcinku około 300 metrów zostało uszkodzonych trzynaście pojazdów.Kilkoro uczestników, spisało oświadczenia bez udziału policji.

Na miejscu pracują trzy patrole policji, cztery zastępy straży pożarnej. Dwa zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala dwie osoby. Najciężej ranny został mężczyzna podróżujący BMW. Podejrzewa się u niego groźny uraz kręgosłupa. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności poszczególnych zdarzeń. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19:00 lub dłużej.

Karambol na S-52 w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.