bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4520

[FOTO] Fatalnie wyglądające dachowanie. Kierowca w szpitalu!

Do zdarzenia doszło w środę, 5 grudnia około godziny 12:40 w Kozach przy ul. Jana III Sobieskiego. Na prostym odcinku drogi dachował samochód osobowy marki Audi. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wszystko wskazuje na to, że kierujący Audi zasnął za kierownicą. Uderzył w rów i dachował. Samochód szczęśliwie ominął drzewo. Patrząc na zdjęcia trudno w to uwierzyć, ale kierowca zdołał wyjść z wraku niemalże o własnych siłach. Trafił do szpitala na badania. Uskarżał się na uraz ręki i ogólne potłuczenia.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. To od obrażeń kierowcy będzie zależeć kwalifikacja zdarzenia. W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo śledczych, ruch na ulicy Jana III Sobieskiego w Kozach odbywał się wahadłowo. Droga została zamknięta na kwadrans w trakcie działań pomocy drogowej.

Fatalnie wyglądające dachowanie
fot. nadesłane przez czytelnika


Fatalnie wyglądające dachowanie
fot. nadesłane przez czytelnika

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.