bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 grudnia 2016
  • 21 marca 2017
  • wyświetleń: 116

26.12.2016 godzina 11:12...

26.12.2016 godzina 11:12

Bielsko-Biała ul. 3go Maja koło Prezydenta - roztrzaskane BMW na środku drogi. Wszystkie służby na miejscu. Są utrudnienia.

[AKTUALIZACJA 11:40] Oficjalne stanowisko policji: Dzisiaj w centrum Bielska-Białej doszło do groźnie wyglądającej kraksy. Samochód rozbił się o ścianę budynku.

Kolizja miała miejsce o 10.40 na ulicy 3 Maja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 24-letni kierowca bmw, który jechał w stronę Szczyrku, stracił panowanie nad kierownicą podczas zmiany pasa z lewego na prawy. Samochód zjechał z drogi i uderzył w mur.
Na szczęście nikt postronny nie ucierpiał. Kierowcy również nic poważnego się nie stało. 3 Maja akurat przejeżdżała załoga karetki pogotowia i zbadano mężczyznę na miejscu.
Policjanci uznali, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Ich zastrzeżenia budził też stan techniczny pojazdu. Kraksa zakończy się dla kierowcy mandatem.

Info: zbiorcze
Foto: Dawid

26

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.