bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4502

[FOTO] Poranny wypadek w Kozach. Pasażer Forda poważnie ranny!

W środę, 12 grudnia około godziny 5:15 w Kozach przy ulicy Kęckiej doszło do groźnego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca Forda utracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w betonowy przepust melioracyjny. Pojazd przewrócił się na bok. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Fordem Focusem na tablicach rejestracyjnych z powiatu wadowickiego podróżowało pięciu mężczyzn. To pracownicy jednej z bielskich fabryk, którzy jechali na pierwszą zmianę. Jeden z nich - pasażer, odniósł obrażenia głowy i trafił do szpitala. Po badaniach okazało się, że sprawa jest poważna.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dalsze czynności w sprawie prowadzi policja. W czasie akcji ratowniczej ulica Kęcka była zablokowana. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

Poranny wypadek w Kozach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.