bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5871

[FOTO] Groźna kraksa na rogu DK-1 i Ligockiej. Dwa rozbite samochody!

Dwa roztrzaskane samochody i dużo strachu. To bilans kolizji, do której doszło w niedzielny wieczór na skrzyżowaniu krajowej jedynki i ulicy Ligockiej w Czechowicach-Dziedzicach. Wszystko wyglądało groźnie, ale szczęśliwie nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Zadziałał automatyczny system powiadamiania służb ratunkowych, który aktywował się w jednym z rozbitych samochodów. Zanim uczestnicy kraksy zdążyli zorientować się co właściwie się wydarzyło, strażacy i ratownicy medyczni już dojeżdżali na miejsce zgłoszenia.

Uczestnikom udzielono pomocy medycznej. Skończyło się na drobnych i zupełnie niegroźnych urazach. Sprawcą całego zamieszania okazał się kierowca Chevroleta, który nie zauważył czerwonego światła. Jadąc od Ligoty w stronę centrum Czechowic-Dziedzic, doprowadził do zderzenia z Oplem, który poruszały się drogą krajową. Wytrącony z toru jazdy samochód zdemolował latarnię, sygnalizator i bariery energochłonne.

W czasie czynności służb ratunkowych kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Groźna kraksa na rogu DK-1 i Ligockiej · fot. ML / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.