bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1644

[FOTO] Nocna kraksa na al. Andersa. Auto wylądowało między barierami

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w nocy z poniedziałku na wtorek przy al. Andersa w Bielsku-Białej. Około godziny 23:30 na skrzyżowaniu z ulicą Michałowicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawinił kierowca Fiata, który włączając się do ruchu z ulicy Michałowicza, wymusił pierwszeństwo na kierowcy Volkswagena Passata. Ten poruszał się aleją Andersa w stronę tuneli pod Hulanką. W wyniku czołowo bocznego uderzenia, Volkswagen został wytrącony z toru jazdy i zatrzymał się pomiędzy barierkami oddzielającymi pasy ruch. Auta zostały mocno uszkodzone. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników kraksy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, które kwalifikowałyby się do dodatkowych badań szpitalnych. Strażacy za pomocą podnośnika HDS wydostali zza barierek rozbitego Volkswagena i pomogli załadować wrak na lawetę pomocy drogowej.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Policjanci zakończyli kolizję mandatowo.

Nocna kraksa na al · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.