bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 20 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2468

[FOTO] Wypadek na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza. Są ranni!

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek około godziny 18:40 na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Volkswagen i Peugeot. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala jedną osobę.

Ranna to młoda dziewczyna, która podróżowała Volkswagenem. Do zdarzenia doprowadziła 19-latka, która kierowała Peugeotem 206. Młoda kobieta nie zauważyła znaku STOP i z pełnym impetem wjechała na skrzyżowanie doprowadzając do wypadku.

Czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. O dokładnej kwalifikacji zdarzenia zadecydują obrażenia poszkodowanej. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch w obrębie skrzyżowania był znacznie utrudniony. Pojazdy zostały uprzątnięte około godziny 21:00.

Wypadek na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza · fot. AŚ / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.