bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5554

[FOTO] Groźny wypadek w Zbytkowie na "Wiślance". Cztery osoby w szpitalu!

Do zdarzenia doszło w piątek, 21 grudnia około godziny 16:20 w Zbytkowie przy trasie DK-81 (pow. cieszyński). Na jezdni prowadzącej w stronę Katowic w rejonie skrzyżowania z ulicą Wspólną zderzyły się trzy pojazdy: dwa osobowe i jeden dostawczy.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Ratownicy medyczni i strażacy udzielili pomocy pięciu osobom. Cztery z nich wymagały pilnej hospitalizacji. Obrażenia, których doznali poszkodowani od razu wskazują na to, że policjanci mają styczność z wypadkiem drogowym. Życiu rannych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wyjaśniają policjanci z cieszyńskiej drogówki. Ze wstępnych informacji, których udzielili świadkowie wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca samochodu dostawczego. Miał on najechać na tył skręcającego w prawo w ulicę Wspólną Peugeota, który następnie dachował. Na wyjeździe z ulicy Wspólnej stał kierowca Hyundaia, który oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu. Dachujący Peugeot uderzył w ten samochód i wypchnął go do rowu. Po zderzeniu bus zatrzymał się w rowie tyłem do kierunku jazdy.

Na miejscu trwają czynności związane z obsługą wypadku. Ruch w stronę Katowic odbywa się lewym pasem. Utrudniania mogą potrwać do godziny 19:30.

Groźny wypadek w Zbytkowie na "Wiślance" · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.