bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1209

[FOTO] Niespokojna noc na drogach. Dwa zdarzenia w mieście

To nie była bezpieczna noc na lokalnych drogach. Około północy niemalże w tym samym czasie doszło do dwóch kolizji. Jedna miała miejsce na Rondzie Solidarności, druga przy ulicy Babiogórskiej. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, choć wszystko wyglądało wyjątkowo groźnie.

Na Sarnim Stoku zawinił kierowca Volkswagena Polo, który przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej wymusił pierwszeństwo na taksówce Volvo XC90. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Badania szpitalne wykluczyły poważne urazy u poszkodowanych, więc policjanci mogli zakończyć kolizję mandatowo. O dużym pechu może mówić kierowca taksówki. Okres świąteczno-noworoczny, to najlepszy czas w roku dla tego zawodu. Jego pojazd został uziemiony na dłuższy czas i nawet samochód zastępczy, który należy się mu z polisy OC sprawcy, nie ratuje sytuacji. Takim pojazdem nie wolno wykonywać zarobkowego przewozu osób.

O kolizji przy ulicy Babiogórskiej pisaliśmy po krótce tutaj.

Niespokojna noc na drogach
fot. czytelnik


Niespokojna noc na drogach
fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.