bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Najpopularniejsze

  • 26 marca 2021
  • wyświetleń: 17208

[WIDEO] Chwila nieuwagi mogła skończyć się tragicznie

Kierowca, który uczestniczył w tej kolizji długo bił się z myślami czy warto udostępnić te nagranie. Nie jest łatwo przyznać się do błędu, ale uznał on, że być może swoim przykładem da innym do myślenia.Autor filmu: Dominik

Wystarczył moment nieuwagi, krótkie spojrzenie na nawigację w celu sprawdzenia drogi i samochód zboczył z kursu na przeciwległy pas. Kierowca w ostatnim momencie próbował uniknąć zderzenia i ratować sytuację. Nie zdążył. Prędkość szczęśliwe nie była duża i nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 marca na ul. Lipowskiej w Buczkowicach. Droga była zablokowana ponad godzinę. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy ukarali sprawcę mandatem w kwocie 500zł. Do jego konta w policyjnych bazach zostało dopisane 6 punktów karnych.

Nie ma idealnych kierowców. Są tylko tacy, którzy myślą, że są nieomylni. Niech ten materiał będzie przestrogą dla każdego, kto niedostatecznie skupia się na drodze.

Chwila nieuwagi mogła skończyć się tragicznie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.