bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Najpopularniejsze

  • 22 lipca 2021
  • wyświetleń: 12679

Finał policyjnego pościgu w korycie rzeki Biała. Dwie osoby zatrzymane!

W czwartek, 22 lipca około godziny 17.30 na jednej z ulic Wilkowic, kierowca Fiata Punto nie zatrzymał się do kontroli. Rozpoczął się pościg, który zakończył się na ul. Grabecznik w Wilkowicach (tuż przy granicy z Bystrą pod drogą ekspresową S-1). Zatrzymano dwie osoby.

30-letni kierowca porzucił samochód pod wiaduktem drogi ekspresowej i rozpoczął pieszą ucieczkę. Po chwili został zatrzymany. W pojeździe znajdowała się 26-letnia pasażerka. Niezabezpieczony Fiat Punto stoczył się do koryta rzeki Biała. Kobiecie nic się nie stało.

Jak wstępnie ustalili policjanci 30-latek był trzeźwy. Zostanie mu pobrana krew do analizy pod kątem środków odurzających. Uciekał ponieważ nie miał prawa jazdy. Być może to nie jedyny powód ucieczki. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, przy pasażerce znaleziono narkotyki. Obie osoby zostały zatrzymane.

Finał policyjnego pościgu w korycie rzeki Biała · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.