bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Najpopularniejsze

  • 7 czerwca 2022
  • 9 czerwca 2022
  • wyświetleń: 20897

[WIDEO] Kierowcy znów zablokowali stację paliw. Tym razem nie jedną

W środę 8 czerwca kierowcy skrzyknęli się na kolejnej stacji paliw Orlen w Bielsku-Białej, aby zademonstrować swoje niezadowolenie wysokimi cenami paliw w Polsce.

ReklamaZaledwie kilkanaście minut przed startem akcji organizatorzy kolejnej "awarii" pod Orlenem ogłosili, że tym razem przyjadą na stację paliw przy ulicy Warszawskiej 32. Na miejscu pojawiło się około 30 samochodów, a także patrol policji, który monitorował nietypową sytuację.

Po około 30 minutach pojazdy rozjechały się w kierunku innych stacji sieci Orlen w Bielsku-Białej. "Awarie" nastąpiły m.in. na stacjach przy ulicach: Cieszyńskiej, Żywieckiej i Górskiej. Część osób pojechała też do Czechowic-Dziedzic pod bramę rafinerii LOTOS.

Protest na stacji paliw Orlen przy ul. Warszawskiej 32 - 8.06.2022 · fot. sid / bielsko.info


Na ul. Cieszyńskiej "popsuły" się łącznie 22 samochody, które zablokowały stację na około dwie godziny. Gdy kierowcy usunęli "usterki" to zatankowali. Przeważnie wlewali małe ilości paliwa, do około litra. Na sobotę zapowiadane są kolejne, podobne protesty.

Prostest na stacji paliw Orlen przy ul. Cieszyńskiej 491 - 8.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika / Łukasz


Zapis relacji na żywo:Loading...
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

ab, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.