bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 24 lipca 2022
  • 25 lipca 2022
  • wyświetleń: 30742

[FOTO] Wypadek w Zasolu. Ranna ciężarna kobieta. Była reanimowana

W niedzielę, 24 lipca o godzinie 14.15 w Zasolu na skrzyżowaniu ulic Łęckiej (DW 949) z Kostka Jagiełły oraz ulicą Wypoczynkową, przy niedziałającej sygnalizacji świetlnej, doszło do poważnego wypadku drogowego. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Reklama

Wypadek w Zasolu - 24.07.2022 · fot. Oświęcim 112, KPP Oświęcim


Jak wstępnie ustalili policjanci 40-letni kierowca samochodu marki Renault jadąc ulicą Kostka Jagiełły. wjeżdżając na skrzyżowanie zderzył się z jadącym ulicą samochodem marki BMW (które dachowało), a następnie uderzył w stojący na ulicy Wypoczynkowej przed skrzyżowaniem samochód marki Ford.

W wyniku zderzenia najpoważniej ranna została 34-letnia żona kierowcy Renault będąca w zaawansowanej ciąży. Kobieta nie dawała żadnych oznak życia. Była reanimowana, a następnie po przywróceniu funkcji życiowych w stanie bardzo ciężkim, została przetransportowana helikopterem medycznym do szpitala. Do szpitala został przewieziony również kierowca Renault, jego 7-letnia córka oraz 24-letnia kierująca BMW (ich obrażenia są groźne, ale nie zagrażają życiu).

Na miejscu przez kilka godzin prowadzone były czynności pod kątem wypadku drogowego. Zebrano wszystkie ślady niezbędne do dalszego postępowania. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 17.00.

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Oświęcim, Oświęcim 112

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.