bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Najpopularniejsze

  • 20 października 2022
  • 21 października 2022
  • wyświetleń: 18453

[WIDEO] Tak w 30 sekund można stracić prawo jazdy

Poniżej film od Adriana, który na ul. Partyzantów był świadkiem niebezpiecznej sytuacji. Kierowca widocznego na nagraniu Fiata 500 najwidoczniej mocno się spieszył. Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, zmiana pasa na linii ciągłej i przejazd na czerwonym świetle. Gdyby świadkami tej sytuacji byli policjanci, kierowca na jakiś czas pożegnałby się z uprawnieniami. Nie wiemy jednak czy film trafił do mundurowych. Prędkość jaką wskazuje kamera nie jest żadnym dowodem, jednak można przypuszczać, że jest zbliżona do prawdy. Przy tej okazji warto przypomnieć, za na tym odcinku ul. Partyzantów obowiązuje 40km/h i teoretycznie ten znak odwołuje dopiero przewiązka między jezdniami przy murze oporowym (w myśl aktualnych przepisów to skrzyżowanie).

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.